close
 
 

Jak tworzymy stronę internetową ?

 

Indywidualną lub na szablonie strony.

Poznajmy się

Na wstępie poznajemy klienta, jego firmę oraz oczekiwania. W rozmowie telefonicznej lub drogę elektroniczną ustalamy szczegóły tworzenia nowej strony: układu, kolorystyki itp.  Następnie tworzymy niezobowiązujący projekt graficzny lub proponujemy gotowy szablon, który byłby bazą strony. Na tym etapie nic nie płacisz ! Jeśli przedstawiony projekt graficzny Ci się nie spodoba zaproponujemy coś inengo.

kodowanie strony responsywnej

Kodujemy zaakceptowany projekt graficzny i uzupełniamy stronę (teksty, filmy, zdjęcia, itp).

Na podstawie wyników z przeprowadzonych badań okazuje się, że 80% użytkowników stron, którzy sami uzupełniają strony nie posiada zdolności estetycznych. Przez co niestety nawet dobrze zaprojektowana strona (SKLEP) czy szablon, po uzupełnieniu prezentują się fatalnie  (wiele krojów i wymiarów czcionki, zły układ tekstu, zły dobór kolorystyczny zdjęć).

testowanie stron, instalacja

Ostatnim etapem gotowej strony jest jej testowanie na różnych urządzeniach i przeglądarkach, tak aby wykluczyć wszelkie problemy w jej działaniu. Po przetestowaniu instalujemy ją na serwerze, tak aby była widoczna pod docelowym adresem www. Nie zapominamy również o dodaniu Twojej strony internetowej do wyszukiwarki google jak i dodanie firmy do map google (ważny czynnik przy pozycjonowaniu).

 
 
 
bottom_g