close
Jak zapewne wiecie STRONA WWW powinna być oparta o unikalne i ciekawe treści, co bardzo korzystnie wpływa na wyższą pozycję w wyszukiwarce!

Stałe pozyskiwanie nowych linków do strony www to jeden z fundamentów SEO. Ważne jest aby prawidłowo katalogować stronę, bo nie każdy katalog w sieci przynosi dostateczne efekty - niektóre z katalogów przynoszą ujemne efekty (są to te katalogi, które znajdują się na czarnej liście google).

 

Nasza oferta to idealne wyjście dla osób szukających mocnych linków PageRank od 3 do 6, których nie interesuje podpisywanie umów na pozycjonowanie tylko jednorazowa płatność z góry za pakiet mocnych linków, które wraz z innymi działaniami e-marketingowymi podbiją pozycje strony!!!

 

Głównym składnikiem naszej oferty jest profesjonalne i NIE AUTOMATYCZNE pozyskiwanie wartościowych linków (katalogowanie stron), które są najważniejszym czynnikiem wpływającym na ranking strony w google. Nasze działania połączone z dobrą optymalizacją strony która obecnie jest ważnym czynnikiem, aktywnością w social media i innymi akcjami powodują podwyższenie pozycji witryny w wyszukiwarce google.

 

Nasza oferta katalogowania strony to:

  • Oszczędność Państwa czasu poświęconego na tworzenie unikalnych wpisów i dodawanie do katalogów , co ważne w odpowiednich odstępach czasowych
  • Mniejsze koszty - cześć katalogów jest płatna - nasza usługa jest pakietowa i wliczone są płatne wpisy (jednorazowa płatność za pakiet z góry)
  • Wpisy w zaufanych katalogach oraz wysoki wskaźnik PageRank od 3 do 6
  • Gwarancja nie zbanowanej strony przez google - wyłącznie ręczne wpisy !!!

 

Należy jednak pamiętać, iż przy obecnych algorytmach google samo linkowanie jak i optymalizacja strony może nie dać satysfakcjonujących efektów. Państwa firma powinna przez cały czas dbać o dobrą pozycję i widoczność w internecie korzystając z rożnych kanałów takich jak: pisanie bloga na stronie, socjal media, fora internetowe jak i inne formy reklamy (kampanie google adwords).

bottom_g