close

Tania strona internetowa Warszawa

Wyróżnij swoją stronę i bądź oryginalny

Zamów stronę indywidualną lub na szablonie z uzupełnieniem a nie zobaczysz podobnej w internecie.

Stona indywidualna to również strona posiadająca niestandardowe rozwiązania, nietypowe formularze i działanie strony.
Specjalnie zakodowana i utworzona dla Ciebie.

uzupełnienie strony lub szablonu

Już od  280

 

strona na szablonie

koszt ~ 549

szybka realizacja i atrakcyjna cena
 

Stronę tworzymy na bazie naszych szablonów dostępnych w zakładce GOTOWE SZABLONY. Cena obejmuje uzupełnienie 5 podstron z treściami. Stronę uzupełniamy z powierzonych przez klienta materiałów (treści, grafiki, logo).

 

Czas realizacji strony na wybranym szablonie

~ około 4 dni robocze

 

Etapy realizacji:

 1. Wybierasz szablon dostępny w naszej bazie stron internetowych
 2. Instalacja na serwerze
 3. Wprowadzamy treści
 4. Jeśli trzeba dokonamy drobnych poprawek na szablonie

Projekt indywidualny

koszt ~ 899

strona firmowa lub SKLEP

 

Projektujemy stronę od podstaw. Na potrzebę projektu kupujemy ciekawe, niezbędne zdjęcia. W pierwszym etapie tworzymy niezobowiązujący projekt graficzny i przedstawiamy go klientowi - jeśli zachodzi taka konieczność robimy poprawki lub tworzymy nowy. Po pełnej akceptacji projektu graficznego kodujemy stronę oraz uzupełniamy ją treściami (W tej cenie około 5 podstron). Na koniec testujemy stronę na wszelkich urządzeniach (tablet, laptop, smartfon, komputer), robimy audyt zgodności seo. Gotową stronę przekazujemy klientowi oraz instalujemy pod docelową domeną.

 

Czas realizacji strony indywidualnej

~ około 2 tygodnie

 
 

Z każdą stroną www
otrzymasz

 

 • strona responsywna Responsywną stronę www RWD
 • pliki strony internetowejPliki z zawartością strony internetowej
 • hosting stronyRoczny hosting (49 zł rocznie)
 • rejestracja domenRejestrację domeny dla strony
 • zarządzanie stroną wwwPrzyjazny autorski panel CMS
 • pomoc techniczna

  Pomoc techniczną w razie problemów

  (Pon - Pt od 7.00 - 15.00)

 

Pokaż instrukcję systemu cms w którym uzupełnia się stronę internetową

 
 

Tania strona internetowa

Polska jest krajem, gdzie powstaje bardzo dużo firm. Jednak z drugiej strony bardzo dużo firm upada. W stosunku do Europy to Polska plasuje się w czołówce, jeśli chodzi o nowo założone firmy, które nie wytrzymały 2 lat na rynku. Jednym z powodów jest brak dobrej strony internetowej. Łatwo wytłumaczyć to na przykładzie, gdzie dany klient po wpisaniu w wyszukiwarkę jakiegoś hasła, wchodzi na każdą stronę po kolei i sprawdza ceny, a także towar. Jeśli jednak nie może szybko znaleźć tego czego szuka, to wychodzi, ponieważ jest bardzo dużo innych stron, gdzie znajdzie to w chwilę.
 

Tania strona www,

czyli coś co można zrobić niewielkim kosztem, a może się to okazać strzałem w 10 jeśli chodzi o utrzymanie na rynku i zdobycie potencjalnych klientów. Plusem jest także, to że tania strona internetowa nie pochłonie dużych środków, a firmy które trudzą się w tych usługach, także często mają niskie ceny z uwagi na konkurencyjność.

 

 

Gdzie szukać osób, które założą tanią stronę www ?

Najlepszym źródłem jest oczywiście internet i po wpisaniu w wyszukiwarkę tania strona internetowa Warszawa, wyskoczy bardzo duża ilość podstron. Po krótkim wejściu na pierwsze dziesięć, na pewno będzie można znaleźć firmę, która za małe pieniądze wykona tę usługę.

Podsumowując, strony internetowe są tym, co zachęca klienta do kupna. Łatwość w znalezieniu, a także układ strony może pozwolić nowej firmie, żeby utrzymać się na rynku i dobrze prosperować. Nowa strona internetowa nie musi wcale dużo kosztować i najłatwiej szukać jej  internecie.

bottom_g