close

Tania RESPONSYWNA strona internetowa

JEDYNIE 499

 

strona INTERNETOWA

koszt ~ 499

szybka realizacja i atrakcyjna cena
 

Stronę tworzymy na bazie naszych szablonów dostępnych w zakładce GOTOWE SZABLONY. Jeśli żaden z szablonów Ci się nie spodoba za niewielką dopłatą wykonamy inną stronę - taką jaka Ci się podoba. Cena obejmuje uzupełnienie 7 podstron z treściami. Stronę uzupełniamy z powierzonych przez klienta materiałów (treści, grafiki, logo).

 

Czas realizacji strony INTERNETOWEJ

~ około 7 dni robocze

 

SKLEP INTERNETOWY

koszt ~ 669

Dobry tani sklep z wieloma możliwościami
 

Sklep na bazie naszych szablonów dostępnych w zakładce SKLEPY. Jeśli żaden z szablonów Ci się nie spodoba za niewielką dopłatą wykonamy inną stronę - taką jaka Ci się podoba. W cenie oferujemy pierwszą konfigurację (wysyłki, płatności itp), uzupełnienie do 5 podstron z treściami oraz 2 przykładowe produkty. Zawartość sklepu uzupełniamy z powierzonych przez klienta materiałów (treści, grafiki, logo).

 

Czas realizacji sklepu internetowego

~ około 7 dni robocze

 

Z każdą stroną www otrzymasz

 

  • hosting stronyRoczny hosting (49 zł rocznie)*
  • rejestracja domenRejestrację domeny dla strony
  • zarządzanie stroną wwwPanel CMS z edycją na żywo
  • pomoc techniczna

    Pomoc techniczną w razie problemów

    (Pon - Pt od 7.00 - 15.00)

 

* Hosting nie dotyczy opcij sklepu internetowego

 

Proste zarządzanie stroną www

DWA SYSTEMY CMS NA STRONIE !

 

edycja strony na żywo

PROŚCIEJ SIĘ JUŻ NIE DA....

Nasz system CMS posiada wszystko czego potrzebujesz na stronie
- okrojone do minimum


Stronę edytujesz w tak łatwy sposób że czasem nie wiesz czy ją przeglądasz czy wprowadzasz nową zawartość. Wszystko w intuicyjny i prosty sposób tylko dla twojej wygody. Dodawaj treści, efekty wejść podstron oraz banerów slideshow, tła z efektem parallax tak jak chesz.

ZOBACZ JAKIE TO PROSTE

 

 

Co to jest system CMS ?


System CMS jest to narzędzie pozwalające łatwo utworzyć stronę www bez znajomości kodowania stron internetowych oraz jej późniejszą rozbudowę i aktualizację. Nasz CMS pozwala na dynamiczną zmianę treści, grafik i struktury serwisu. Najnowsze szablony z naszej oferty posiadają aż 2 panele CMS ! Jeden w wersji profesjonalnej który posiada więcej możliwości i opcji oraz drugi panel administracyjny w którym administruje się stroną na żywo (dodając nowe wiersze które posiadają różnego rodzaje schematy tekstowo graficzne oraz moduły). Zmiany  które dokonujesz w treści, grafikach, kolorach i parametrach w odzielnych wierszach od razu są widoczne.

Dzięki najnowszemu systemowi i 2 panelom CMS  osoba mało znająca się na komputerach powinna sobie poradzić z podstawową zmianą zawartości strony.

Mamy świadomość,  iż użytkownicy nie są programistami i dlatego też administrację dostosowaliśmy tak , aby każdy samodzielnie poradził sobie ze zmianami na stronie. Wiemy,  że istnieją na rynku lepsze systemy CMS, lecz tak skomplikowane , iż użytkownicy gubią się w gąszczu opcji, których połowa jest tak naprawdę jest bezużyteczna.
 

Dwa panele CMS do jednej strony !

Strony indywidualne i szablony w naszej bazie stron oznaczone poniższa ikonką posiadają 2 panele administracyjne.
Jeden do szybkiej i łatwej edycji na żywo.
fast CMS

Kliknij w poniższy link i przekonaj się jakie to proste.
Po wejściu od razu zarządzasz stroną i zmieniasz i dodajesz co chcesz ;-)

ZOBACZ DEMO
 

 

Tania strona internetowa

Polska jest krajem, gdzie powstaje bardzo dużo firm. Jednak z drugiej strony bardzo dużo firm upada. W stosunku do Europy to Polska plasuje się w czołówce, jeśli chodzi o nowo założone firmy, które nie wytrzymały 2 lat na rynku. Jednym z powodów jest brak dobrej strony internetowej. Łatwo wytłumaczyć to na przykładzie, gdzie dany klient po wpisaniu w wyszukiwarkę jakiegoś hasła, wchodzi na każdą stronę po kolei i sprawdza ceny, a także towar. Jeśli jednak nie może szybko znaleźć tego czego szuka, to wychodzi, ponieważ jest bardzo dużo innych stron, gdzie znajdzie to w chwilę.
 

Tania strona www,

czyli coś co można zrobić niewielkim kosztem, a może się to okazać strzałem w 10 jeśli chodzi o utrzymanie na rynku i zdobycie potencjalnych klientów. Plusem jest także, to że tania strona internetowa nie pochłonie dużych środków, a firmy które trudzą się w tych usługach, także często mają niskie ceny z uwagi na konkurencyjność.

 

 

Gdzie szukać osób, które założą tanią stronę www ?

Najlepszym źródłem jest oczywiście internet i po wpisaniu w wyszukiwarkę tania strona internetowa Warszawa, wyskoczy bardzo duża ilość podstron. Po krótkim wejściu na pierwsze dziesięć, na pewno będzie można znaleźć firmę, która za małe pieniądze wykona tę usługę.

Podsumowując, strony internetowe są tym, co zachęca klienta do kupna. Łatwość w znalezieniu, a także układ strony może pozwolić nowej firmie, żeby utrzymać się na rynku i dobrze prosperować. Nowa strona internetowa nie musi wcale dużo kosztować i najłatwiej szukać jej  internecie.

bottom_g