close

Szablon strony: jh1
Szablon wykonany na systemie CMS joomla. Wraz z komponentem SP Page Builder przeznaczonego do budowania treści bez znajomości html w stylu przeciągnij i upuść oraz modułem No Boss Calendar (zarządzanie kalendarzem). Smaczku całości dodaje komponent galerii zdjęć Ignite Gallery

Szablon strony: jh1


KWOTA DO ZAPŁATY: 199 zł

ZAMAWIAM DOMENĘ - (nie posiadam)
Nazwa domeny
Proszę nie umieszczać mojego adresu strony www w przykładach
ZAMAWIAM HOSTING (utrzymanie strony na serwerze)
Wyrażma zgodę na przetwarzanie danych (imię , nazwisko, telefon, e-mail) w celu otrzymywania informacji o wygasającym hostingu
Zapoznałem/am się z regulaminem utrzymania stron i go akceptuję!
Imię
Nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Chce otrzymać fakturę VAT
Uwagi
Zapoznałem/am się z regulaminem sklepu i go akceptuję!
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę (cdx.pl Tomasz Michałowski z siedzibą ul. Potockich 69a w Warszawie, NIP: 952 182 13 07) dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883) jak i w celu założenia i utrzymywania mojego konta użytkownika na warunkach opisanych w REGULAMINIE i przy zachowaniu przepisów rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.
Wyrażam zgodę dla (cdx.pl Tomasz Michałowski z siedzibą ul. Potockich 69a w Warszawie, NIP: 952 182 13 07) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

W cenie szablonu wliczona jest rejestracja dowlnej domeny na rok, oraz roczny hosting na najszybszych serwerach w polsce. W następnym okresie rozliczeniowym - za rok płacisz jedynie 49zł za hosting oraz za odnowienie domeny.

Jeśli nie potrzebujesz hostingu lub domeny cena pozostaje bez zmian !
bottom_g
 

 

Powered by: www.cdx.pl