close
 

ZAMÓW DOWOLNY SZABLON STRONY

Hosting, domenę, certyfikat SSL otrzymasz GRATIS ! *

Każdy szablon posiada system CMS do samodzielnego zarządzania treścią. Dzięki temu zmienisz menu strony, banery slideshow, galerię zdjęć, grafiki, treści itp
*(Darmowy hosting(szablony bez opcji sklepu) i domena w pierwszym roku. Po roku: hosting 56zł, odnowienie domeny .pl 110,7)

fast CMS EDYCJA STRONY NA ŻYWO - ZOBACZ DEMO

Szablony stron to najszybsza i najtańsza forma strony www.

Utworzone szablony uzupełnione są przykładową treścią i grafikami, które możesz zmienić i dostosować do każdej branży.
Szablon strony to nic innego jak profesjonalna i tania strona www już gotowa do użycia. Wystarczy, że dodasz swoje treści na stronach, zmienisz banery i elementy graficzne,  a stanie się ona - indywidualną stroną twojej firmy.
Każdą stronę na szablonie można rozbudowywać lub też zmniejszać jej zawartość. Zawartość stron  głównie zależy od umieszczonych treści i od tego jak ją uzupełnisz (o treści, kolorystykę i inne szczegóły)
 
Jeśli nie znajdziesz strony www dla siebie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą stron indywidualnych.
Zaproponujemy Ci indywidualną stronę (jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną) na naszych szablonach lub zaprojektujemy ją zupełnie od podstaw.
 
Jeśli chesz możemy wykonać dla Ciebie

indywidualny szablon strony 

Profesjonalne szablony stron internetowych

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych od lat i wiemy czego nasi klienci potrzebują i szukają. Dlatego proponujemy szablony stron, które są atrakcyjne oraz łatwe w zarządzaniu. Szablony stron www, których w bazie mamy dużą ilość to łatwy sposób na zaistnienie w sieci w szybkim czasie. Jest to zdecydowanie szybsza metoda niż zakodowanie strony od podstaw. Jeśli zależy Państwu na czasie, możemy z czystym sercem polecić nasze szablony stron internetowych.

Szablony stron internetowych stworzone przez nas są bardzo łatwe z samodzielnym zarządzaniu. Każdy z nich posiada system CMS do zarządzania treścią oraz wyglądem własnej strony internetowej. Jeśli wolą Państwo na gotowym szablonie dokonywać zmian, aby stworzyć unikalny projekt, pasujący do wymagań projekt, jest to świetny sposób na szybkie i wygodne wprowadzanie zmian w każdym momencie. Do każdego szablonu dołączamy serwer oraz domenę za darmo. Wystarczy wymyślić unikalną nazwę strony internetowej i od razu zacząć działać, aby jak najszybciej opublikować stronę i cieszyć się pierwszymi odwiedzinami na stronie.
 

Posiadamy szablony dla każdego.

Niezależnie od oferowanej usługi, produktów czy innej oferty firmowej. Jesteśmy również otwarci na konsultacje. Jeśli mają Państwo problem z wybraniem szablonu, mogą Państwo zawsze z nami się skontaktować, a my pomożemy w doborze tego właściwego. Można także sprawdzić nasze realizacje. Może na podstawie stron innych naszych klientów wybór będzie łatwiejszy. Samodzielnie można dostosować wygląd strony w każdym momencie. Można dodać galerię zdjęć, banery, slajdy, swoje grafiki oraz treści jakie tylko chcemy. Czy potrzebujemy założyć blog czy sklep internetowy, wszystko u nas jest możliwe do stworzenia.
 

Każdy szablon można podejrzeć, zobaczyć jej układ oraz rozstaw treści.

Nie jest on narzucony oczywiście na stałe. To tylko przykład, aby nasi klienci widzieli jaki potencjał ma każdy szablon, jak można go wykorzystać. Przykładową treść, zdjęcia i grafiki oczywiście samodzielnie należy dostosować do własnych potrzeb. Można zmniejszyć jej zawartość, a także zwiększyć, bo oczywiście nie wszystko, co szablon zawiera może być nam koniecznie potrzebne. Można również zmienić wielkości oraz styl fontów, a także ich kolor oraz ogólną kolorystykę strony jeśli mamy przemyślany pomysł na kolorystykę strony internetowej. Mimo korzystania z gotowego szablonu, możemy być pewni, że strona będzie unikalna, bo każdy pomysł jest indywidualną wizją projektu, którego nikt nie powtórzy - zawsze będzie to jedyna w rodzaju strona.


 

bottom_g